Beko HIC 63401 T стаклокерамичка плотнаID EK000532804
Beko HIC 63401 T стаклокерамичка плотнаID: EK000532804
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- Цена
- 16.499 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 03.06.2026
Гаранција: 2+3 год
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова

Вградена плоча за готвење (Витроцерамичен, 60 cm)

HDS3.7Висина
58Ширина
51Длабочина
Број наЕлектрични зони
3
| Тип на површина за готвење Витроцерамичен | Број на нивоа на готвење 9 | Тип на дисплеј Текна контрола на допир | Боја Црна |
Технички спецификации
| Serigraphy Design | Circular |
| Ширина | 60 cm |
| Висина | 3.7 cm |
| Длабочина | 51 cm |
| Тип на површина за готвење | Витроцерамичен |
| Конфигурација на горилник | 3 витароцерамски зони |
| Тип на дисплеј | Текна контрола на допир |
| Број на нивоа на готвење | 9 |
| Вкупна електрична енергија | 5700 W |
| Боја | Црна |
| Тајмер | Да |
| Дизајн на плочи за горење | Стакло |
| Предна лева зона | Ø180 mm - 1800 W |
| Задна лева зона | Ø140 mm - 1200 W |
| Десна зона | Ø210 mm / 270 mm - 1800 W / 2700 W |
| Број на електрички зони | 3 |
| Индикатор за преостаната топлина | Да |
| Систем против прелевање | Да |
| Автоматско исклучување | Да |
| Детско заклучување | Да |
| Волтажа | 220 - 240 V |
| Фреквенција | 50 Hz |
| Ширина | 58 cm |
| Тежина | 7.8 kg |
| Спакувана висина | 12.5 cm |
| Спакувана ширина | 65.5 cm |
| Спакувана длабочина | 55.5 cm |
| Тежина на паќетот | 8.8 kg |
| Димензии на ниша (ШxВxД) (мм) | в×560×490 |
| Бренд | Beko |
| Гаранција | 2+3 год |
| Тип на плоча | Стаклокерамичка |
| Број зони за готвење | 3 |
| Flexi Cook зона | Не |
| Powerboost | Не |
| Висина | 3.7 cm |
| Ширина | 58 cm |
| Длабочина | 51 cm |